icon
27 / 49
...do svých snů... a nech je rozkvést... :-)
avatar

pravda, chtělo to změnu na pc 😀

16. dub 2011
avatar

@janvla 😀 užij si je 😵 mám je tu před okny a nemůžu se vynadívat 😵

16. dub 2011
avatar

nádhera

18. kvě 2011
avatar

@ajka198 tady a fotka před touto je focená před vilou kde jsme tu bydleli - připadá mi to jako stejný strom 🙂

15. kvě 2016
avatar

@domorodka jj, vypadá to stejně, asi to bude totéž 🙂

15. kvě 2016
avatar

@ajka198 my tomu tady říkáme sakury 🙂

15. kvě 2016