icon
18 / 135
šablony jsem vyrobila, syn tupoval houbičkou a vodovkami, listy jsou živé natřené a obtisklé, kytí jsme spolu také aranžovali... obrázky máme již zarámované a oba hnízdí v kuchyni :-)
avatar

pěkné. Tupování je dobrá technika, to by ho mohlo bavit. My do šablonky vymalovávali štětcem,ale na celý nápis ho to nebavilo (tričko).

23. čer 2012
avatar

to je krásný 🙂

23. čer 2012
avatar

@si štětcem jsme malovali ty srdíčka co tu mám... ale houbičky jsou lepší, protože ten štětec se dostane i pod šablonu, tak to často nevyjde... a tupování houbičkou ho moc bavilo 🙂 hlavně je krásné, jak má radost z toho, že se mu podařilo namalovat konkrétní věc 😵 to na něm žeru 😵 obtiskávání listů ho také moc bavilo 😵
hodně ho navádím co a jak, ale snažím se v maximální možné míře nezasahovat do díla svou rukou... jen jsem mu třeba v tom hnízdečku umístila šablony ptáčků, aby seděli pospolu a umisťuji i šablony kytiček, a pomáhám s listama, ale to ostatní dělá sám...
obtiskávání listů bylo pro něj těžší, protože to neuměl chytnout, aby si to nesetřel a nerozmazal... tak jsme spolu vymýšleli, kam list plácnem a pomáhala jsem mu s obtisknutím, aby byli obtisklé celé... také se ho ptám, jestli souhlasí, kam dávám šablonu 😀 je to milé... 😵
a ty barevní ptáčci - to byl první hokus pokus - jen takové to "vyzkoušíme a vrhnem se na lepší papír" a ono z toho vznikla taková krása 😵 jako vždy v mém případě 😀 ten kmen stromu je Aliho spontání tah štětcem 😀 a pak spontáně začal tupovat kolem kmene a začlo to vypadat jako listí... tak mě napadlo, že tam obtisknem ty listy z růžiček 😵
spontání záležitosti hold mají něco do sebe 😵 ten sem časem dát také celý - tohle je jen výřez do koláže... 😉

24. čer 2012
avatar

@si na trička se stále chystám... a fůrt se k nim nemohu dostat... 😅 a jméno s šablonou - na to právě myslím hodně, že si spolu uděláme 😵

24. čer 2012