
21 / 135
vymaloval skoro celé omalovánky tak krásně... ... ... dříve začmáral, co se dalo a dnes... učila jsem ho dívat se na vymalovanou předlohu... úžasně se soustředil :-) mám vélikou radost :-) :-) :-)
Šikulka. Je vidět, že se moc snažil.
15. srp 2012
Je to pašák 🙂. Ty barvičky chytil teda dokonale. Klobouk dolů.
15. srp 2012
Téééda 😵 🙂, to je ale šikulka 🙂!
15. srp 2012
Krásné. My a barvy... no comment a tak ani nechce malovat, vymalovávat...
15. srp 2012
domorodka
autor@si Alik mi nevymalovával doposud... prostě si našel omalovánky mezi knihami a napadlo to jeho a né mě... však ho značně vedu - ukazuji prstem co a kde... a on sám vymalovává... před chvílí dovymaloval krtečka úplně sám - celého oranžovou 😀 protože začal oranžovým trojůhelníkem a já se vzdálila na toaletu 😉 😀 také vložím 😉
15. srp 2012
...a chytlo ho to asi, jelikož před spaním vymaloval další stránky... a řval, že musí jít spinkat - dnes šel opravdu dlouho do hajan... 😅
zíráme tu s tatíkem i s mou neteří... 😵