
@caprice2011 v tesco, maj tyhle světlé a nebo tmavě hnědé... cena myslím kolem 76,- ?? Výrobce Fackelmann, vyrobano snad v Německu, pokud se dobře pamatuji... 😉
@domorodka OKi, to bude dostačující info 😵 Perníčky nejsou náročný..... Letos bys chtěla v novém příbytku konečně taky něco upéct k Vánočkám 😵
@caprice2011 no já v rychlosti nenašla žádný odkaz. právě, tak píšu takhle... 😉
@domorodka jj mně to takhle stačí a až přijde čas vánoční, určo si to vygoogluju 😵
Super. Občas peču perníčky i v průběhu roku jen tak na mls a nechci je zdobit.
krásnééééé !!!! to chceme, musím se po tom podívat 😉 Pracuje se s tím dobře?
To je padrádní. Mají i jiné reliéfy? 🙂
Ahojky, zadejte do vyhledávače (třeba na seznamu do zboží ) Sada 4 pístových vypichovačů 🙂 a vyjedevám toho hodně .
@sajahonzik ano, pracuje se s tím dobře 🙂 jen musíš mrkat ze všech stran, kam to umisťuješ 😉 a je třeba to pak víc promáčknout, aby to bylo dostatečně do hloubky...
nejdřív vykrojíš tvar, ten tvar z těsta sebereš, otočíš a položíš na reliéf a s citem promačkáváš 🙂 jde to samo 🙂
óóó, to je parádní 😵 🙂
@domorodka Ali kde mají tyhle tvořítka na perník nebo čokoládu? Děkuji *Monča*