
37 / 135
spirály ve šnekovi maluje sám - jako bludiště, bo cestička..., zvládnul to napoprvé celkem fajn :-)
Ti šneci jsou nádherní 🙂
8. zář 2012
domorodka
autor@zuhur šneci jsou hold krásní, jojo.. 😀 😵
teď jsem zrovna viděla v časopise reklamu na nějaký lék ze šneků proti osteoporóze 😅 že prý lidé, kde je jedí, touto nemocí převážně netrpí... 😅 oni si ti šneci umí zahojit hodně rychle prasklé ulity prý.... tak proto... 😅 ale já ti nevím tedy 😅 ☹
8. zář 2012
8. zář 2012
domorodka
autor"mezích"
8. zář 2012
jééé 😵, nádherné šnečky teto máte 🙂 🙂 🙂... to je fakt skvělý nápad s tím kreslením 🙂!
11. zář 2012
@lura naši šneci... nejhezčí fotky mám s malou kamamrádkou, takže je sem dát nemůžu... 😉