icon
38 / 135
papírové vitráže se mi moc líbí :-)
avatar

nádhera🙂

21. zář 2012
avatar

😵 😵 😵 moc krásné 🙂

21. zář 2012
avatar
22. zář 2012
avatar

Šikulka 😵

22. zář 2012
avatar

@teofilie
@lura
@janvla
@caprice2011
děkujeme, prozářené sluncem je to nádhera 😵

22. zář 2012
avatar

@domorodka Ali tomu věřím 😵 obzvlášť, když je babí léto a prozářený, barevný podzim. Miluju toto roční období ze všech nejvíc kvůli krásným barevným stromům, čistému vzduchu, i dešti............. Proč depresivní, pozdzim je tak inspirativní 🙂

23. zář 2012
avatar

@domorodka to bych chtěla umět! 😵

23. zář 2012
avatar

@teofilie to je snadné jako facka Teo !! 😉 🙂 pusťte se do toho 😵

23. zář 2012
avatar

Překrásný nápad, uděláme..použili jste pauzák?

31. říj 2012
avatar

@very ano, barevné pauzáky i ten bílý pauzák, ale mělo by to jít i s barevným hedvábným papírem, ten je též průsvitný 🙂

31. říj 2012
avatar

@very děkujeme 🙂

31. říj 2012
avatar

Já chodila na stavárnu, takže znám jen "bílý" pauzák..musím se poohlédnout po barevných.. Snad ještě zasvítí sluníčko, aby nám to ještě prosvítilo až to vyrobíme 🙂). Děkujeme za krásnou inspiraci 🙂

1. lis 2012
avatar

@very též jsme znala jen bílý pauzák ze školy... barevné mají ve výtvarných potřebách a tohle co mám já jsou dokonce papíry na origami - ale jsou pauzové, bo skoro pauzové... ty barevné pauzáky jsou myslím průhledné úplně, což ty naše v tmavších odstínech tolik ne... ale pořád víc než hedvábný papír třeba...

4. lis 2012