
😵 😵 😵 moc krásné 🙂
Šikulka 😵
@teofilie
@lura
@janvla
@caprice2011
děkujeme, prozářené sluncem je to nádhera 😵
@domorodka Ali tomu věřím 😵 obzvlášť, když je babí léto a prozářený, barevný podzim. Miluju toto roční období ze všech nejvíc kvůli krásným barevným stromům, čistému vzduchu, i dešti............. Proč depresivní, pozdzim je tak inspirativní 🙂
Překrásný nápad, uděláme..použili jste pauzák?
Já chodila na stavárnu, takže znám jen "bílý" pauzák..musím se poohlédnout po barevných.. Snad ještě zasvítí sluníčko, aby nám to ještě prosvítilo až to vyrobíme 🙂). Děkujeme za krásnou inspiraci 🙂
@very též jsme znala jen bílý pauzák ze školy... barevné mají ve výtvarných potřebách a tohle co mám já jsou dokonce papíry na origami - ale jsou pauzové, bo skoro pauzové... ty barevné pauzáky jsou myslím průhledné úplně, což ty naše v tmavších odstínech tolik ne... ale pořád víc než hedvábný papír třeba...
nádhera🙂