
44 / 135
stínové divadlo... muselo být s autem :-D Ali si auto sám namaloval, já ho vystřihla, špejli jsme lepili společně...
d o k o n a l é 😀 😵... fakt moc miloučké 😵 a srandovní 😀
23. zář 2012

d o k o n a l é 😀 😵... fakt moc miloučké 😵 a srandovní 😀
strašidýlko v rohu dole je nejkrásnější 😀 ze všech....