
prý ´´ na odpad´´ 😀 vypadá to krásně!!!
@beruska24.9. ono to na celé ploše papíru vypadá všemožně, ale když se to vystřihne a s citem "zarámuje", tak z toho někdy vypadnou nádherné kousky 😵
umělecká pohlednice
ALI ♡
je to on !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
stal se div - jsme vlastníci tohoto dílka !!!
děkujeme !!
nevěřím vlastním očím !!
radujeme se, já více 🙂
kamínek mě bude provázet ..... všude, věřím, že mi přinese štěstí.....
@janvla 😵 číší z tebe radost velká, ptáček Míru ti roztáhl křídla... 😵 Mám radost, že potěšili, my mocinko děkujeme za překrásné ovečky 😵 opravdu nádherné 😵 mile pohladily nás všechny... krásně nám zdobí v kuchyni okýnko 😵 kamínek byl můj první... speciálně pro tebe háčkovaný... 🙂 protože je znám z tvého albíčka... 😵 děkuji ti převelice za překrásné inspirace 😵 vlastně díky tvým a mokiri albíčkům zas hodně tvořím 😵 nojó... 🙂 😵 Krásné Vánoce, právě jsem dozdobila strrróóóm 😀 tentokrát dvoumetrový 😅 protože neměli malinký dle mých představ... 😀
🙂