icon
64 / 135
konečný výsledek jde do rámu... nečekala jsem takový úspěch :-) :-) mám velikou radost :-)
avatar

nádhera !!!

14. únor 2013
avatar

je to překrásné!!! a ty barvy!!!

14. únor 2013
avatar

@garzonka
@petulkaw díky 🙂 barvy jsou skvělé, ano 😀 Ali rád čmárá tou černou, protože mu fůrt říkám, aby to černou celé nezačmáral... tak jsem si myslela, že tu zebru udělá celou černou... nu... barevný svět to jistí... 😀 😀 😀

14. únor 2013
avatar

@petulkaw ale má to fakt pěkně barevně... to odstínování okrové, oranžové a žluté... a rudé číro 😀 😀 na živo je obrázek úžasně živý 😵 mám fakt velikou radost... to je také dnešní počin 😵

14. únor 2013
avatar

@domorodka já bych byla taky pyšná, mám radost s tebou! úplně tě chápu

14. únor 2013
avatar

@petulkaw 😵 ano... 😵 😵 jsem nadšená maximálně... vypadá to naprosto skvěle 😵 jééé 😵 😵

14. únor 2013
avatar

Nádhera.....

14. únor 2013
avatar
14. únor 2013
avatar

jéééééééééééééééé 😵

19. únor 2013
avatar

@sajahonzik jéééééééééé díky 😀 😀 😀

20. únor 2013
avatar

😵 nádherné 😵!

24. únor 2013
avatar

@lura 😵 ani nevíš, jakou mám radost 😵

24. únor 2013
avatar

@domorodka nedivím se, teto 😵

28. únor 2013