icon
69 / 135
naše dnešní kojná sněhulinda :-)
avatar

Jééé, mi dnes také sněhuláka ženskou 😀 Že by zase nějaká telepatie?? 😀

24. únor 2013
avatar

my jsme dnes dělali taky sněhuláka, ptala jsem se manžela, jeslti uděláem ženskou a syn začal, že ne že chlapa s pinďourem🙂 tak na to jsme neměla odvahu🙂

24. únor 2013
avatar

@beruska24.9. však jsem myslela na tu naší koníkovou grupu 😀 😀
@bzubzalka osobně jsem chtěla po o jít znova a dodělat taťuldu a mimino u prsa 😀 😀 takže na pidíka odvahu mám též 😀 😀 jděte příště do toho !!! Bude sranda 😀 to je přeci natura 😀 😀

24. únor 2013
avatar

@domorodka Mimino mě také napadlo, ale na tu už nebyl čas, holky byly totál promočené a já už měla také celkem dost. Nejhorší bylo vytáhnout nahoru tělo, u toho jsem si hnula zády ☹ No a když pak tchán našeho sněhuláka viděl, tak načisto zkoprněl a nechápal 😀 😀

25. únor 2013
avatar

super! Trochu to vypadá jako nástražnej výbušnej systém, taková bomba! 😀 Ale je to bomba! 😀 Ty kozy... 😀 Kvalitka! Ty máš silikon v prsou a @beruska24.9. zase botoxový rtíky! 😀 😀 :D

25. únor 2013
avatar
25. únor 2013
avatar

@teofilie 😀 😀
@beruska24.9. též jsem se divila, jak jsou ty koule těžké 😅 😀 a teď mi došlo, proč mě celý den bolí tolik kyčel... to bude vončo.. jsi na to kápla... si s tím lámu hlavu celý den, kde jsem si skřípla nerva 😀 😀

25. únor 2013
avatar

@beruska24.9. A. měl tak promočené boty přes ponožky na punčochy, že jsem ten den běžela koupit nové 😀 a dnes dobrý 😀 dostali jsme nějaké starší od kamarádky, tak jsem je dala než koupím nové... nu, tak už máme hnedle 😀

25. únor 2013
avatar

@domorodka
Vidíš, jedna akce na sněhu a hned má synek nové boty 😀 😀

26. únor 2013
avatar

@beruska24.9. 😀 spíš jedna akce na rozčvachtaném chodníku právě 😅

26. únor 2013
avatar

@domorodka To je jedno kde, hlavně, že má nové botýýýýýýý 😀 😀 😀

26. únor 2013
avatar

@beruska24.9. ano 😀 se mi taky ulevilo 😀

26. únor 2013
avatar

@domorodka se mě zeptej, ne!! 😀 😀 Nechápu, proč se tak trápíš přemýšlením...

26. únor 2013
avatar

@teofilie jsem hold éterický mentál, to víš 😀 😀

26. únor 2013
avatar

o tom žádná... 🙂

26. únor 2013
avatar

počkej... teď mi to došlo.. 😀 😀 jakej mentál! Éterická to jo! 🙂

26. únor 2013
avatar

@teofilie 😀 😀 jsem věděla, že se mě zeptáš 😀 no mentál ve smyslu mnoho mentální energie 😀 kterou potřebuji odvádět sportem, či tvorbou apod... 😉

27. únor 2013
avatar

tak to máš super! Já jsem vyloženě gaučovej typ 😅

1. bře 2013
avatar

@teofilie 😀 tak to by sis rozuměla s mým mužem... gaučák na entou 😀
avšak... já tvořím také na gauči, tudíž.... něco na tom gauči někdy zkus... 😀 třeba to vyjde 😀 😵

1. bře 2013
avatar

super, seznam nás 😀 Možná budeme mít společné téma.. gaučové 😀
I ty brute? 😀 Tak když už jsi i ty gaučák, potom už nic nechápu... 🙂

1. bře 2013
avatar

@teofilie 😀 já právě ne, ale tvořím na gauči - musím gauči dát hlubší smysl přeci 😀 😀

3. bře 2013
avatar

téda, takhle znevažovat gauč! 😀 😀

4. bře 2013
avatar
5. bře 2013