
je kouzelnej
Tak to je super! Myslím,že místo pecek poslouží fazole 😉. To bude radosti 😉 ...
@tea1909 určo luštěniny... jen ty pecky jsou kulatější než fazole a tak se parádně sypou v té ruličkové kuličkové dráze 😀 což by i hrách byl super 🙂 každopádně ho to zaujmulo natolik, že si s tím vyhrál celé léto... jen se mu to pak nechce samotnému uklízet 😅 takže musím vždy pomáhat 😅
...je k sežrání 😵
ten je sladkej 😵
přímo peckovní! 😀
@sajahonzik
@teofilie
sladkej k sežrání a koštovní navrch 😅 😀 vyřídím modelovi 😵
@klarka1
@sajahonzik
@teofilie
tu přímo naprosto lstivý pohled... ještě mi to komentoval, tak honem honem maminko, ať to můžu pořádně zbourat !! Prej: "Si počkám..! " 😅 😅 avšak k sežrání by byl, to ano 😀 😀
je fakt dóst dobrej! 😀
zvlcel? 😀 A proooc jako? 😀 My jsme takova klidna rodina a Kacenka tak mirna holcicka.. 😀
toto tedy společná práce - synek se nemůže dočkat, až vyfotím aby mohl zdařile vypeckovat zbytek prostoru... 😅