
86 / 135
naše nová hračka zakoupená na léto :-) má úspěch... i to rovnání do krabice ho moc baví :-) :-)
jsou to ty z ikea? klasické dřevěné kostky našeho ogara vůbec nebaví☹
17. pro 2013

jsou to ty z ikea? klasické dřevěné kostky našeho ogara vůbec nebaví☹
vez je bezva, mame tu s barevnymi puntiky. kdyz nekam jedem jsou to 2 mouchy jednou ranou. zabava pro rodice a zaroven poslouzi jako stavebnice..