hmm... taky jste doma stlaní postelí vzdaly na dobu neurčitou ?? Já už před pěti lety teda... a vůbec se za to nestydím :-D :-D moje máma šílí, tak ať si klidně šílí, my máme doma vykřičenou pohodu jazz :-D :-D
Tak ja stlat musim,protoze mit cely den rozlozeny gauc v obyvaku,tak se nepohneme,ale jinak bych se na to taky z vysoka....😀
16. črc 2014

U nás šílí hlavně manžel, ale on má strach, že ta postel rupne 😀