tu je rozřezaná :-) ty poslední tři kousky jsem se s ním domluvila, že z nich něco dovyrobím, rpotože se mi nepovedl řez a jsou chatrné. Takže bude pokračování... snad brzy :-D
Nádherné. čím si to řezala?
13. bře 2015
ŇUňuňu...🙂 Krááása😵
13. bře 2015

😵 krása 😵!