
5 / 135
voskovkama - krásné čárky už umíme - a to v pravém rohu nahoře je autíčko od tatíka :-D
holka, já tam toho vidím... 😀
18. kvě 2011
domorodka
autor@carolivier fakt dobrý, až budete větší, zkuste 😉
@lura mě to tatíkovo auto připomíná spíš klóbrc s ušima 😀
21. kvě 2011
😀 taky kreslíte autíčka tak trochu alá vw beetle-my taky
17. pro 2013
@domorodka
aneb tvori cela rodinka na jednom papire😅
paradni😉