
6 / 135
zkrátili jsme pastelky, tak máme kresby sytější :-D
domorodka
autor@carolivier děti zdravá tetu C 😀 mávámé 😀 a přejem fajný den 😵
30. kvě 2011
😀DDDDD
3. čer 2011
Jůů to je veselý, barevný a krásný 😵 😵 😵
4. čer 2011

@carolivier děti zdravá tetu C 😀 mávámé 😀 a přejem fajný den 😵
😀DDDDD
Jůů to je veselý, barevný a krásný 😵 😵 😵
@domorodka
zdravim rodinku z obrazku!!!😉😉😉 .... normalne jsem vas tam poznala, deti🙂