
12 / 135
Aliho kamínky - zjistil, že se pastelkama dá malovat na cokoliv, i na nábytek a dokonce i na koberec :-N ještě že nepoužíváme zatím vodovky... :-o
No tak to je radosti...myslím ten nábytek .o))
1. čer 2011

No tak to je radosti...myslím ten nábytek .o))
Kamínky jsou krásné 😵. Jj, pastelky pastelkujou kde se dá a kam se dosáhne 😀... známe 😀...