icon
12 / 135
Aliho kamínky - zjistil, že se pastelkama dá malovat na cokoliv, i na nábytek a dokonce i na koberec :-N ještě že nepoužíváme zatím vodovky... :-o
avatar

Kamínky jsou krásné 😵. Jj, pastelky pastelkujou kde se dá a kam se dosáhne 😀... známe 😀...

1. čer 2011
avatar

No tak to je radosti...myslím ten nábytek .o))

1. čer 2011
avatar

@peetrunka
@lura
před chvilkou mi počmáral skříň s nálepkama vedle přebalováku 😅 😅

1. čer 2011
avatar

@domorodka 😀 to je šikulínek 😀

1. čer 2011
avatar

@lura ještě si čmárá na sebe na oblečení 😅 a od propisky mám už žlutooranžovou kabelku teto...

3. čer 2011