
1 / 135
včera před večerním usínáním jsme vyjeli do parku na relax a přivezli poklady, při večeři pak Ali sám maloval a vybral tyhle barvičky x-) nádhera... moc se mi líbí x-)
domorodka
autor@carolivier to tak začal vybírat barvy... prostě můj chlapák je to... 😵 takových krásně barevných máme víc 😵 😵 ale z tohohle úplně číší ta parková pohoda 😵 možná jak jsem tam položila mák a šišku, tak atmosféra zaniká, ale ve skutečnosti příjemné 😵 každý den mě něčím překvapí 🙂
3. čer 2011
@domorodka
vsak je to bebe tvurci mamy😵😵😵
3. čer 2011
domorodka
autor@carolivier 😵 ááách 😵
3. čer 2011
😵 😵 😵
3. čer 2011
krásně sladěný ;).. je to šikulka.. a vlčí máky u nás ted vedou na plný čáře.. holky mi je nosí náruče 🙂)
3. čer 2011
My dneska teda počmáraly tátovi počítačový stůl, moc radost neměl.o))) Ale šišku dneska Madlenka taky poprvé "ochutnala" .o))
3. čer 2011
Šikulka, po kom asi?😉
20. čer 2011
Helenko nauč mně kreslit, když to neumím, fňuk..
15. lis 2016
15. lis 2016


@domorodka
Domi fakt nadhera, jaky ma Ali cit pro barvicky!!!😉🙂