mě bolelo zápěstí... už jsem si vzpoměla, proč pastelky nemusím :-D :-D
@theiasofia 😀 😀 to máš pravdu
21. zář 2015
domorodka
autor@asmeena 😀 29. to nemám - to je jen ofico pro FB 😀 😉
no... ale enboj se... zatím mám jen toto 😅 Ajšaa v noci nespala od 1h a usnula až po 5h 😅 takže se muži nepodařilo mě vzbudit po 6h páč já zrovna měla půlnoc 😅
jestli to tak půjde vesele dál... ... ... myslím, že si knihu budu moct zabalit klidně až 24.12. 😀
21. zář 2015
domorodka
autor@theiasofia 😀 😀 viz poslední koment 😅
21. zář 2015
No jo, to se pozna profik 😅 Kam se hrabe Bittner, to se neda srovnat 😀 😀 😅
30. říj 2015
@domorodka Helenko máš nádherný písmo 😵
21. bře 2016
domorodka
autor@aisling_kells děkuji Moni 😵
22. bře 2016
@domorodka Helí není zač, je opravdu nádherné.
24. bře 2016

áááá tak už sis naježila?