dorinka88
23. srp 2012
A už je DOMA! 🙂
dorinka88
autorTed jen aby to byl ten kluk že ! 😀 ne tak už to řekli 5x tak snad jo 🙂
23. srp 2012
Krása!Deka a taška krásně vyladěná😵 budete do Avia pořizovat i podložku.Pořád nad tím přemýšlím jestli jooo,nebo neee.Polstrovaný je dokonale,spíš možná kvůli pocení v létě a případně kvůli zašpinění?No naštěstí zrovna u nás času dost😀
11. zář 2012




no super, je moc pěknej🙂 Klučičííííí🙂)