
1 / 8
To se asi všechno kupuje zvlášť co? 🙂
7. únor 2013
Vypadá to dobře,copak to je???
7. únor 2013
dorinka88
autor@denisa_svatba
@ffiinnkkaa
To je Prasátko pepina, anglická pohádka naše malá ji miluje 🙂 a jo kupuje se všechno zvlášť nebo po skupinkách 🙂
7. únor 2013
@dorinka88 Však mi tu od vánoc hrajou pořád ty samé díly do kolo..už z toho chrochtám taky..a zatím máme jen malé prasátko a maminu na houpačce 🙂
7. únor 2013
super parta, také Peppujeme 🙂 a nemůžeme se jich nabažit 🙂
28. zář 2014
Mohu se zeptat, copak to je?