
11 / 28
mam na zkoušku koupenou :-)
jiné lahvičky nepoužíváme 🙂 Za nás můžu jen doporučit.
14. srp 2012
taky mohu doporučit, máme jen tyhle a jsou super, na čaj, džus, mlíčko..na večerní čaj mám aventku a musela jsem do ni dát tuto savičku..
14. srp 2012
ta se nám osvědčila, malej konečně nepoliká tolik vzduchu a nemá koliky 🙂