
4 / 28
MŮJ NOVÝ FAVORIT !!
@dorinka88 pokud by byly holčičce dva, tak to už snad ano... mladšího bych do košíku nedávala... přijde mi to hrozně divné, ale je pravdou, že to ohromně ušetří místa.... dvojčecí jsou obří. Phil a Teds je supr.
14. srp 2012
U těhle kočárků mi vždycky napadne, jestli nebude těm dětem, co jsou dole, zima od země? Možná se mi to jenom zdá.......