
6 / 74
@dorinka88 tu máme v šedé🙂 a oni jako už mají i růžovou??🙂)
29. srp 2012
dorinka88
autor@snazilka_2011 Jo jo už je i v růžové 🙂
29. srp 2012
tu jsem v sobotu koupily 🙂
11. zář 2012

@dorinka88 tu máme v šedé🙂 a oni jako už mají i růžovou??🙂)
@snazilka_2011 Jo jo už je i v růžové 🙂
tu jsem v sobotu koupily 🙂
Ta je krásná, odkud je?