Že by reklama na Lidl 🙂
Moc krásné holčičky 🙂
16. říj 2015
Tyhle cepkt byly mochhezké, jen nasi opici moc velke
17. říj 2015
dorotkaasarlotka
autor@megii82 komecne jsem je stihla, takze tak trochu ano :D
@chris_n brala jsem je na slepo, tak jsem se bala, ale nastesti dobry ;)
17. říj 2015
17. říj 2015
Moc krásné🙂
17. říj 2015
@dorotkaasarlotka no holky budou asi starší, než ten nas dabel
17. říj 2015
dorotkaasarlotka
autor@chris_n v unoru 3 ;) klidne ti je pak prenecham ;) teda asi jen jednu :D
17. říj 2015
@dorotkaasarlotka 😀 no to je jasny, nasí je rok a kousek
17. říj 2015
dorotkaasarlotka
autor@chris_n jj, koukala sem ;)
17. říj 2015
Ty jsou sladke...

20. říj 2015
Roztomilí,já je tipovala sotva na dva roky🙂
20. říj 2015
dorotkaasarlotka
autorJsou narozene drive, ale nemyslim, ze by byly drivnejsi nez ostatni deti jejich veku.. 🙂
@kluci2
20. říj 2015
Jsou krasne☺
26. říj 2015
dorotkaasarlotka
autor@dasenka82 dekuju :*
26. říj 2015


💖💖💖