
7 / 7
Mám pocit, že už nesílí...snad je vše v pořádku.....
hele nešil ... 😉 HCG stoupá po dvou dnech, ale to ty víš 😉 všechno je v cajku, uvidíš... a navíc mě se zdá že trošku silnější je 🙂
11. zář 2010
Moc držím palce. Možná zajdu do diskuze, v úterý jsem našla //
17. zář 2010
Krása, moc ti to přeji :o*