Rozhodla jsem se, že letos bude super rok (konečně) :heart_eyes:

Tak mi držte pěsti,  ať můžu na konci bilancovat pozitivně :thinking:


A co nas letos čeká?

Lukášek skončí první stupeň, po prázdninách už to nebude školaček, ale už pořádný školák...bude pokračovat ve hraní na akordeon (doufám :innocent:slight_smile:. Dostal konečně svůj telefon a bude moct jít s dětskama po škole stavět sněhulaka nebo hrat šiškovanou a já nebudu trhnout ,  kde se zase zapomněl :sunglasses:


Holky končí ve školce, po prázdninách je čeká první třída. O ty strach nemám, jsou to šikulky, ikdyž každa vyniká v něčem jiném. Trénujeme počítání i psaní a moc je to baví. Už teď chodí každa do svého kroužku (Díky plave sama, skáče do hluboké vody :heart_eyes:, Lili je gymnastka, ktera uz ma vlastni trikot a pokaždé přijde s novou basničkou) a určitě budou pokračovat.


Vivinka začala chodit do školky, bude to ještě pro všechny náročné, ale už za dva dny vidím pokroky. Večer si "povidame", procvičujeme. Nebude to uplne jednoduché, ale půjde to. Po prázdninách ji taky čeká změna, protože zůstane ve školce bez holek.


Mě čeká přechod na plny úvazek, rozhodla jsem se, že letos už fakt zhubnu na svou váhu, že budu víc číst a vařit zdravé dobroty. S mužem se budeme mít víc rádi a taky letos vyjedeme i na větší dovolenou. Pokud vše dobře půjde, dočkáme se letos konečně nové koupelny :money_mouth:


Tak na nás myslete, ať se vše podaří :four_leaf_clover: