jak se prosím dělá tento dortík a z čeho je???
30. říj 2014
@zuzicek já to plánuju jako piškot obarvený potravinářským barvivem 😉
30. říj 2014
Je to moc hezké, ale děsí mě ta hromada éček, která je v těch barvičkách...Brrr
2. lis 2014
jak se prosím dělá tento dortík a z čeho je???
@zuzicek já to plánuju jako piškot obarvený potravinářským barvivem 😉
Je to moc hezké, ale děsí mě ta hromada éček, která je v těch barvičkách...Brrr
plánuju, už se těším 🙂