hmm, tak to bych si nechala říct 😀
26. říj 2014
tak ten je moc pěknej 🙂
26. říj 2014
Luxusní 🙂
26. říj 2014
a sakra 😀
26. říj 2014
uf, polkla jsem naprázdno.... 😀
26. říj 2014
tohle ano...
26. říj 2014
pohled na přesdržku -- na mě nikdy neplatilo teda 😅 😅 😀
26. říj 2014
hmmmmm, jsem na takový tmavý typy...vrrrr 🙂
26. říj 2014
holky a co ještě ten herec z Kurýra? 🙂 Můj manžel se mu směje, že vypadá jak Gondík, ale je hrozně sexy 🙂
26. říj 2014
špatnej odkaz
26. říj 2014
Hmm, pěkné pokoukáníčko na dobrou noc.
26. říj 2014
Ty vole... 😲
27. říj 2014
tak tomuhle bych NE rozhodně neřekla 😀 😀
29. říj 2014

podobny typ si ted od nas kupuje byt😉