icon
1 / 525
avatar

podobny typ si ted od nas kupuje byt😉

26. říj 2014
avatar

hmm, tak to bych si nechala říct 😀

26. říj 2014
avatar

tak ten je moc pěknej 🙂

26. říj 2014
avatar

Luxusní 🙂

26. říj 2014
avatar

a sakra 😀

26. říj 2014
avatar

uf, polkla jsem naprázdno.... 😀

26. říj 2014
avatar

tohle ano...

26. říj 2014
avatar

pohled na přesdržku -- na mě nikdy neplatilo teda 😅 😅 😀

26. říj 2014
avatar

hmmmmm, jsem na takový tmavý typy...vrrrr 🙂

26. říj 2014
avatar

holky a co ještě ten herec z Kurýra? 🙂 Můj manžel se mu směje, že vypadá jak Gondík, ale je hrozně sexy 🙂

26. říj 2014
avatar

špatnej odkaz

26. říj 2014
avatar

Hmm, pěkné pokoukáníčko na dobrou noc.

26. říj 2014
avatar

Ty vole... 😲

27. říj 2014
avatar

tak tomuhle bych NE rozhodně neřekla 😀 😀

29. říj 2014
avatar

@nadja73 - tak to bych mu babídla, že mu dám slevu, když si ten byt koupí i se mnou 🙂 🙂

1. lis 2014
avatar

@dorinek ha ha, když ja mám takový privazek-manžela a dvě deti 😉

1. lis 2014
avatar

@nadja73 - tak alespoň hospodyni "se vším všudy" bych mu chodila dělat 🙂

2. lis 2014
avatar

@zrzzynka a ta pena co??😀a pod tou penou????

5. lis 2014