icon
9 / 525
avatar

Tohle by byl Christian Grey jak vyšitej!!Škoda,že ho bude hrát jinej:(

26. říj 2014
avatar

A já si Mr. Greye představovala uplně jinak...😀 třeba jako Ryana Goslinga. Tenhle by se mi vůbec nelíbil 😀 myslím, že autoři filmu to měli strašně těžký to vybírání 😀

26. říj 2014
avatar

Oooou můj idol "Christian" :-O

26. říj 2014
avatar

škoda jen že není na ženský, jinak by byl už moc dokonalej. :-/

26. říj 2014
avatar

@lendast Cože????No to je k pláči:(

26. říj 2014
avatar

@simeonecka tos nevěděla? Já brzičko potom, co se začal objevoval v mých erotických snech při čtení 50 odstínů a začala jsem o něm čmuchat víc....

26. říj 2014
avatar

@lendast Sakra,tak to jsem nevěděla!!To je kvzteku,takovej pěknej chlap a je na kluky:(

26. říj 2014
avatar

@simeonecka No klasika přece. Chjo.

26. říj 2014
avatar

Za mě uplně uplně nejvíc. Zas to slyším vidím a mám husinu až na pr.... https://www.youtube.com/watch?v=g1FBB5Gbm6c&lis...

26. říj 2014
avatar

@lendast Tohle se mi právě taky líbí!!Oni se k sobě tak hezky hodí ach joooo

26. říj 2014
avatar

@simeonecka chtěla jsem ti jako souhlas dál Like, ale vůbec tu nemám tu možnost.... No toto. Takže souhlasím. Za mě jen oni dva spolu a smičec! 😉

26. říj 2014
avatar

Mattyho naprosto zbožňuju, pro mě ideální Christian 😵 (mmh doporučuju film Magic Mike) 😀

26. říj 2014
avatar

I pro mě jako Christian Grey naprostý ideál, škoda, že film obsadili někým jiným. Jsem na to zvědavá, zvlášť po tom, co jsem četla, že je přístupný už od 13 let, takže to nebude vůbec žádná prasárna ☹

26. říj 2014
avatar

@camelinka jj viděla jsem, slintala jsem 🙂

26. říj 2014
avatar

@alanys souhlasím, a na film se moc netěším. Mám strach ze zklamání. Nevím jestli nebude lepší příběh nechat jen v mých fantaziích. 😉

26. říj 2014
avatar

@lendast pristi rok bude Magic Mike XXL, uz slintam predem 😀

26. říj 2014
avatar

ach jooooo....takhle hezky kluci uz kluka mivaji ☹ skoda

29. říj 2014
avatar

miluji seriál Ve službách FBI 🙂

2. lis 2014
avatar

krásnej no, ale zabranej chlapama, nespravedlnost nejvyšší-))

10. lis 2014
avatar

@zaludova taky jsem si představovala Ryana 🙂

29. lis 2014
avatar

Tenhle je k sežrání úplně nejvíc..je mi jedno,že je na chlapi,je jednoduše dokonalej <3 :-*

3. pro 2014
avatar

Skoda ze je gay ☹
Je az moc sexy 😀

10. říj 2016