icon
54 / 525
avatar

fešák z Lets Dance 🙂

3. lis 2014
avatar

Po něm jsem začala slintat v pubertě a pořád se mě to drží 😀 je to prostě kus

3. lis 2014
avatar

Jeee, tak to jo! To by bylo žrádlo...

3. lis 2014
avatar
3. lis 2014
avatar

a hlavně jedna z mála hvězd, která se nerozvedla, takže asi bude dobrým manželem i otcem.. Taky mám filmy s ním moc ráda

3. lis 2014
avatar

ty oči !!!!

19. únor 2015