Po něm jsem začala slintat v pubertě a pořád se mě to drží 😀 je to prostě kus
3. lis 2014
Jeee, tak to jo! To by bylo žrádlo...
3. lis 2014
3. lis 2014
a hlavně jedna z mála hvězd, která se nerozvedla, takže asi bude dobrým manželem i otcem.. Taky mám filmy s ním moc ráda
3. lis 2014
ty oči !!!!
19. únor 2015

fešák z Lets Dance 🙂