icon
46 / 226
Nošení není jen pro miminka :-)
avatar

Tak tohle se určitě dá vydržet jen chvilku...

17. črc 2014
avatar

To je fakt už přehnaný,tahat na břiše takový dítě,asi jako když jsem viděla v kočárku v Zoo 4letý dítě,mazec 😖

12. říj 2014
avatar

@patri22 treba je nechodici/nemocne . . .

5. pro 2016