Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
eeelishka
24. led 2011

Nádherná kniha Deník nastávající maminky

  

Zdravím všechny maminky  a především ty nastávající 🙂

Jsem v 16. týdnu prvního těhotenství a jako každou šťastnou nastávající maminku mě zajímá co se děje a co se bude dít v mém těle, jak probíhá vývoj miminka a co všechno mám udělat proto abychom byli oba zdraví..

Když jsem si tuto knihu objednávala, očekávala jsem, že to bude klasická kniha provázející těhotenství..Dnes mi přišla a já jsem víc než mile překvapená jak si autorka s tímto tématem pohrála..

Kniha obsahuje spoustu nádherných fotografií a vtipné obrázky, veliké množství praktických rad a informací o těhotenství a následujících 10 měsíců po porodu. Navíc obsahuje i plakáty, malé knížečky a leporelka, na kterých jsou buď rady o výživě, informace o ultrazvucích, homeopatické rady při potížích, fotky rostoucího bříška a měnícího se těla, seznam věcí do porodnice, rady při výběru kočárku nebo cviky během těhotenství a po porodu. Vše můžete vyjmout v případě potřeby. Je to v pěkných obálkách přichycených na stránkách knihy. Na konci je obálka pro uschování ultrazvuků.

Kniha je veliká a v nádherném obalu (modrá část je látková) v pevné vazbě s praktickou záložkou, psaná do 21 kapitol částečně formou článků a částečně formou deníku maminky. Vše psáno více osobní formou než takovou tou strohou informační. Autorka tímto nabídla nastávajícím maminkám užasný pohled do všeho toho krásného co je čeká a nemine. 

V tomto článku bych tímto chtěla knihu doporučit maminkám co se ještě nerozhodly pro odbornou literaturu o těhotenství, nebo těm, co jsou moc zvědavé co je čeká jako já a jedna kniha jim nestačí 🙂 Může být i vhodným dárkem pro kamarádku nebo sestru čekající miminko 🙂

Cena se pohybuje okolo 500 kč, což se zdá být moc, ale myslím si, že to za to rozhodně stojí 😉

Děkuji za pozornost a přeji Všem bezproblémové a příjemné těhulkováni 🙂

Eliška 

    kniha mě určitě zaujala .....a koupím si ji...jen musim do Opy pro ni takže snad tam budu mit brzy cestu...draha neni viděla sem ji jak na internetu tak v obchodě za 299-200 kč což se určitě da.....a myslim si že je skvěla už se těšim jak si ji koupím 🙂

    4. črc 2012