eemily
28. čer 2010
Co už čeká doma na Julinku...
Tak s vypětím všech sil jsem dala dohromady všechnu "životně" důležitou výbavu, tak snad nám toho nebude moc chybět🙂) Tady je alespoň její část.
Luxusní výbavička...Bude to největší modelka a princezna🙂 Takové pohodlí a přepych, bude se mít skvěle...Moc Vám k miminku gratuluji🙂
28. čer 2010
Moc krásné věcičky* Máš to všechno úžasně připravené a sladěné 🙂
Kouzelné album
Ale jak píšeš, hlavně ať vše jde dobře a malá je zdravá !
6. črc 2010
super album 😉
6. črc 2010
krásné!Pokochala jsem se🙂
12. únor 2011
Nadherna vybavicka! Urcute uz uzivate 🙂
26. dub 2012


















































Nádherná výbavička!