Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  eiliko
  21. dub 2017    Čtené 168x

  S Huggies v suchu a pohodlí

   Kvalitní plenka je jedním ze základních předpokladů spokojenosti našich miminek. Myslím, že každá z nás si pro své dítě přeje to nejlepší, a proto pečlivě zkoumáme a vybíráme vše, co pro naše děti pořizujeme. 

  K testování plenek Huggies Ultra Comfort 3 jsem se přihlásila kvůli své dceři, která jednak zapadá do váhového rozmezí 5-8 kg, a jednak občas "vykoná" takovou nadílku, že to žádná z dosavadně vyzkoušených plen nezvládla :D. Jsem proto velice vděčná, že jsme byly vybrány a nyní můžeme naše postřehy a názory poslat dál do světa.

  Jedno krásné slunečné odpoledne k nám tedy dorazil velký balík, který obsahoval 2 balení plen po 58 kusech - mnohem víc, než jsme byly schopné za týden testování použít.

  Sepsala jsem si několik kategorií, které jsem chtěla na plínkách otestovat a na základě nich i napsat hodnocení:

  1. Velikost a materiál

  Plenky jsou určené pro miminka ve váhovém rozmezí od 5 do 8 kg. Naše malá měla v době testování necelých šest kilo a  já i přesto měla pocit, že ji je plenka tak akorát. Proto si nejsem jistá, zda by byla dostatečně velká pro dítě, které má 7-8 kg. Je možné, že můj dojem je způsoben stažením a zpracováním plenek, o čemž píšu níže, ale vzhledem k tomu, že nám dost plen zbylo, mám v úmyslu je schovat a vyzkoušet, až bude malá vážit k osmi kilogramům. Materiál plenek Huggies je příjemný a na dotek měkký, takže dítě plenka nikde netlačí ani nijak neomezuje. Dítě je během nošení v absolutním pohodlí. Zároveň však oproti jiným druhům působí na první pohled pevněji a odolněji, což se později i potvrdilo.

  2. Držení na těle a stažení

  Jednou z prvních věcí, kterých si na plence nejde nevšimnout, je pevnější, staženější, ale také mnohem pružnější zadní čast, než jak jsem byla zvyklá u jiných značek. Ze začátku jsem se bála jestli plenka dcerku nestáhne až příliš moc, ale obavy byly zbytečné. I po pevnějším stažení plenka nijak netlačila, nezanechala otisky, naopak se krásně přizpůsobila tělíčku.I obepnutí kolem nožek se ukázalo jako kvalitní a dostačující. Znatelně pevnější jsou i přední lepící "úchytky", které výborně drží. Vůbec jsem se tedy nemusela bát, že by se odlepily.  Celkově plenka seděla na tělíčku pevně, stabilně, ani jednou se nestalo, že by dcerce plenka sjela po těle níže, což se nám u jiných značek občas stávalo.

  3. Savost a protečení

  I se savostní jsem velice spokojená. Plenka nasákne rovnoměrně, nevzniká žádná přílišná zátěž a povrch vnitřní strany  zůstáva i nadále suchý, takže miminko nemusí být (např. v noci) v mokru. Plenka nám protekla jen lehce první noc, což však byla způsobené tím, že jsem ji poprvé vědomě dostatečně nestáhla (viz bod č. 2). Když jsem si však ověřila, že plenka dceru nijak netlačí, a zapnula ji pořádně, vše již zůstalo uvnitř plenky. A to i v případě vykonání "velké potřeby", což bylo pro nás velice milé překvapení, protože jsem už byla zvyklá, že v takové situaci všechno vyteče na záda a já musím malou převlékat. Že plenka Huggies zvládne vše udržet, jsem se během testovacího týdne přesvědčila několikrát. 

  4. Ostatní

  Plenky mají pěkný veselý vzhled s obrázky opiček a žabek. Naší dcerku zaujalo hlavně miminko na obalu, na které se asi 20 minut smála (tuto informaci přidávám jen pro zasmání, názor na plenky to nijak neovlivní ;)).  Jako výhodu rovněž vidím i cenu produktu, která je rozhodně velice příznivá.

  Shrnutí a závěr

  Plenky Huggies hodnotím kladně zejména díky pevné zadní části, výborné savosti a držení na těle. Díky ním byla naše Evelinka celý týden opravdu v suchu a ani jednou ji plenka neprotekla. Pokud bych měla najít nějaké nedostatky, jednalo by se asi o velikost, která mi nepřišla dostatečná na pokrytí daného váhového rozpětí. Já jakožto někdy velmi roztržitá maminka bych ocenila, kdyby lepící úchytky nebyly bílé jako plenka, ale barevné (často se totiž snažím obléknout dceři plenku obráceně :D). Ale to už je jen vyloženě třešnička k dokonalosti.

  Plenky bych tedy ohodnotila na 89% a vřele je doporučuji hlavně těm maminkách, které u svých miminek bojují s protečením.

  My plenky Huggies Ultra Comfort určitě znovu pořídíme!

  Děkujeme za možnost k testování 🙂

  Evelinka a Alžběta 

  #test_huggies Je před námi poslední den testování a já už teď vím, že Huggies budou mé oblíbené plenky 🙂 Teď už se jen musím rozhodnout, jestli zvolím opičku, nebo žabku. (Pozn. matky: Za celý týden testování ani jednou obsah plenky NEVYTEKL na záda!!!) 👏👍😲

  eiliko
  Zpráva byla změněna    13. dub 2017    

  #test_huggies 2. a 3. den testování se přidal i tatínek. Když mě přebaloval, neustále mamince hlásil své postřehy a rady. Pořád říkal: ,,Hlavně tam napiš, že to zapínání líp drží." nebo "Všimla sis, že to má pevnější zadní část?" a podobně. Je z těch plenek úplně paf. A to hlavně proto, že i druhá a třetí nadílka dopadla úspěšně, plenka nic nepustila ven a nebylo třeba nikoho převlékat ani tolik větrat :D. Uvidíme, jak si plenky povedou dál. Zítra s maminkou uděláme i další fotky, abyste viděli, jak mi plenka sluší ;).

  #test_huggies První den s Huggies za námi! Maminka plenky pečlivě zkoumala a hledala, čím se od námi běžně používaných plenek liší. Musím říct, že i já jsem si rozdílů všimla. O tom všem vám pak maminka ještě napíše. Po celé noci plenka sice malinko protekla, ale to mohlo být i tím, že ji maminka málo utáhla, protože si nebyla jistá, zda mě nebude tlačit. Huggies totiž mají více stažený zadní díl. Potom, když mě maminka přebalila, jsem plence chtěla ukázat, co všechno dokážu! Maminka už otáčela oči v sloup a čekala, co ze mě zase "vypadne", protože po mé nadílce většinou převléká a myje mě, sebe a vše další, co se nachází v zóně dostřelu :D. A oči jsem valila i já! Plenka Huggies tomu totiž zabránila a vše zůstalo tam, kde má být! Uvnitř plenky! Teď jen obě doufáme, že to nebyla náhoda a já už se těším, až to v nejbližší době ověřím ;)👍

  #test_huggies Plenky dorazily!! Můžeme se s maminkou pustit do testování. Maminka mě poprosila, abych se podívala na seznam kritérií, podle kterých budeme plenky hodnotit, ale mě mnohem více zajímá holčička, která je vyfocená na obalu. To je moje nová kamarádka? (pozn. matky: Evelinka se na mimi na obalu směje ještě teď, takže uděluji plenkám první kladné body za první dojem. Ten obal určitě nevyhodíme :D)