elisabet
13. zář 2012
Nelinka 10. týden
však to nevadí, my byli s malým když mu byly tuším 2 měsíce...
13. zář 2012
Moc hezký !!!!! 🙂
14. zář 2012
Zuzi nádherné fotečky ! moc vám to na nich všem sluší !!! Nelinka je úžasná ! roste jak z vody,že ? užívej si každičký den. za chvíli bude lítat jak ty naše cácorky 🙂
14. zář 2012
mooc hezkéééééé fotečkyy 🙂
14. zář 2012
krááásnééé!!!
14. říj 2012
super album!
6. říj 2013



































máte pěknou vzpomínku !!!!