
14 / 54
No nádhera!!!Přesně před rokem jsem na tom byla stejně jako ty🙂My jsme 28,4 09🙂Hodně zdaru do nee zrovna snadného kroku v životě,ale i to hezké dostanete zpátky ve dvojté dávce😉
20. srp 2010
elly01
autorCrco, tak já také grratuuluji k dvojčátkům. Je to sice trochu náročnější, ale stojíí to za to. Hlavně když se smějí🙂
20. srp 2010
ježiš to je sladká fotka, úplní medvídci