My jsme zatím byli jen v Zell am See a tam bylo taky krásně. Tohle je teda, ale úplně super. Navrhnu jako naši další dovolenou🙂
27. črc 2016
My jsme zatím byli jen v Zell am See a tam bylo taky krásně. Tohle je teda, ale úplně super. Navrhnu jako naši další dovolenou🙂
Tenhle obrázek se mi šíleně líbí, nemůžu se vynadívat, si ho s dovolením propůjčím na plochu obrazovky🙂