Souhlasím, už jsem jich od této autorky přečetla hodně, ale není nad tuto 🙂
14. pro 2017
Mně přijde, že autorka má některé knížky úplně super a jiné jsou zase o ničem. Tato je hezká.
14. pro 2017
Souhlasím, už jsem jich od této autorky přečetla hodně, ale není nad tuto 🙂
Mně přijde, že autorka má některé knížky úplně super a jiné jsou zase o ničem. Tato je hezká.
Doporučuji, super oddechová knížka !!!