icon
24 / 159
avatar

Tahle je výborná! Stáhla jsem si ji na uložto do mobilu, ale určitě si ji pořídím i do knihovny 🙂

4. bře 2016
avatar

Moc hezká kniha.

4. bře 2016
avatar

Jej to jsem brečela

26. srp 2017
avatar

Krásná,pobrečela jsem si a mám doma i pokračování..Život po Tobě

22. říj 2017
avatar

krásná kniha 🙂 Už čtu druhý díl 🙂

22. říj 2017