Moc hezká kniha.
4. bře 2016
Jej to jsem brečela
26. srp 2017
Krásná,pobrečela jsem si a mám doma i pokračování..Život po Tobě
22. říj 2017
krásná kniha 🙂 Už čtu druhý díl 🙂
22. říj 2017
Moc hezká kniha.
Jej to jsem brečela
Krásná,pobrečela jsem si a mám doma i pokračování..Život po Tobě
krásná kniha 🙂 Už čtu druhý díl 🙂
Tahle je výborná! Stáhla jsem si ji na uložto do mobilu, ale určitě si ji pořídím i do knihovny 🙂