icon
avatar
eloise02
30. pro 2015

Moje knížky

Knížky které jsem četla, nebo ty, které mi donesl Ježíšek a zatím se ně chystám 🙂

avatar

Sašenka je výborná volba 👍🏽

20. kvě 2016
avatar

@paur Ještě jsem ji nečetla, mám ji pár dní, ale moc se na ni těším. 🙂

20. kvě 2016
avatar

Začatek trošku nudny trvalo mi než sem se prokousala ale zbytek knihy mi to vynahradil. Určitě se bude libit.

20. kvě 2016
avatar

pekna inspirace..diky

16. črc 2016
avatar

Tak Sašenku právě čtu, toho proletářství a komunistických blábolů je tam na mě trochu moc, ale začátek se mi líbil. Doufám, že se prolouskám touhle prostřední kapitolou a bude mě to zas bavit o kapánek víc. 🙂

10. říj 2016
avatar

Ježíšek přinesl 5 nových přírůstků. Těším se moc 🙂

24. pro 2017