Ty vypadají moc pěkně! Můžu se zeptat, kde je prodávají? 🙂
4. říj 2017
eloise02
autor@beag Ano, jsou z Fleru, stály 349,-
https://www.fler.cz/zbozi/detske-hodiny-mysi-ut...
Jinak prodejce má moc hezkých věcí i dekorací https://www.fler.cz/drevaci
4. říj 2017
Ty jsou nádherné 😍
5. říj 2017
Taky je máme! 🙂 jsou neskutečný 🙂 Akorát nás v nich asi po roce pozlobil strojek, ale výrobce zaslal nový 🙂
2. lis 2017

Tak mám první dárek k letošním vánocům... pro syna do pokojíčku.