eluska88
26. bře 2019
Kváskování
Pečení z režného kvásku a z Lievito madre 😍
Kvásek mám, mohla bych vás poprosit o recept na ten kulatý pečený v troubě? Byla bych moc vděčná, třeba do zprávy. Děkuji Petra
11. dub 2019
Kváskování
Pečení z režného kvásku a z Lievito madre 😍
Kvásek mám, mohla bych vás poprosit o recept na ten kulatý pečený v troubě? Byla bych moc vděčná, třeba do zprávy. Děkuji Petra
Ja se tesim az se prestehujeme do baracku...v panelaku mame hrozne nestabilni teploty a kvasek mi vzdy pojde