
21 / 25
kouzelná
13. dub 2014
Přesně tak Evi 🙂 Ty jejich hlášky nemají chybu. Miminko je nádherné a vytoužené a ted je to též krásné období. Prostě každé období má něco. Je to s těmi děťátky kouzelné a neskutečné 🙂
16. dub 2014

kouzelná
Přesně tak Evi 🙂 Ty jejich hlášky nemají chybu. Miminko je nádherné a vytoužené a ted je to též krásné období. Prostě každé období má něco. Je to s těmi děťátky kouzelné a neskutečné 🙂
neskutečnééé, kdyby se dal zastavit čas...aspoň pozdražet..