
2 / 15
nádherný a moc, to jste si někde nechali někde kreslit?
29. pro 2010
děkuji moc, už jsem si ji na fleru našla, podle této přezdívky 🙂 opravdu se mi to moc líbí
29. pro 2010
tak jsme si taky jeden objednali 🙂 ještě jednou moc děkujiza kontakt
30. pro 2010
Moc krásně namalované, mohla bych poprosit taky o kontakt?
7. led 2011
moc krásný obrázky,dala by jsi mi kontakt na toho,kdo to maloval.Pokud lze objednat?Díky.Je to z fotek?
21. únor 2011
evena
autor@leopolda ahoj, jj podle fotek http://www.fler.cz/hledat-uzivatele?fraze=NIKOLIK
21. únor 2011
díky,opravdu krásný.Chtěla už jsem dávno,ale doporučení je nej...
21. únor 2011
evena
autortehle paní je neskutečně šikovná, tu doporučím a ráda, stačí se podívat na její hodnocení a komentáře, prostě dokonalé kopie fotek !!
21. únor 2011
to je nádherný 🙂