icon
7 / 85
avatar

mocinky vám to tady sluší

10. črc 2010
avatar

@jajaneu Díky. Ten den jsem byla uhoněná jak blbec, tak tohle byla taková siesta s dětma🙂 Ještě nám tam chybí tatínek.

10. črc 2010