
1 / 85
markétka v autě.
Chtěla jsem napsat panenka :-/
14. říj 2010
ewwusska
autorDěkujem. Moc mě mrzelo, když jsme ten krásnej klobouček ztratily.
15. říj 2010
Nádherná papulka 🙂
25. říj 2010
Ta papulka, krásný
25. říj 2010
Tak tnenhle klobouček v kombinaci s těma tvářičkama.....prostě panenka 🙂
26. říj 2010
nádherná 🙂
31. říj 2010
Ta je jak viktoriánská papenka 🙂 Krásná !