
81 / 85
Komplet na svatbu nejlepší kamarádky.
teda to je krása 😵, šatičky i modelka 😵
14. říj 2010
MARKÉTKA JE KOUZELNÁ, TA MUSELA NADĚLAT PARÁDY 🙂
6. lis 2010
ewwusska
autorNo děkuju, ale na svatbu se teprv chystáme. Maky má už osm kilo tak nevím jestli šatičky oblíkne🙂
6. lis 2010
no krásně roste, to oblíkne neboj 🙂 Evička má jen 6,9 nějak moc nechce přibírat, jsem z toho fakt neštastná a to už vůbec nekojím :( jen jí sem tam něco odstříkám, jinak už má UM
6. lis 2010
ewwusska
autorHely nic si z toho nedělej. Víš jak jsem to měla já u obou. Ale i tak 6,9 je dobrá váha.
8. lis 2010
No panečku to je KOČIČKA KRÁSNÁ... úplná modelka 🙂