icon
3 / 42
Vstupní papírování
avatar

Takový pijánko 😀 já odpovídala mezi kontrakcemi a to byl boj jak blázen 😀

16. zář 2014
avatar
faminka
autor

@raffaelo Veru,to ti nezavidim,me to dalo zabrat i bez kontrakci... 😉))

16. zář 2014
avatar

ach ... tam jsem taky seděla ...

16. zář 2014
avatar

ale hrozně ti to tady sluší..

17. zář 2014
avatar
faminka
autor

@dorotkaasarlotka Strasne :o) Cela zpocena, jaky tam bylo vedro a z nervu :o) Uplna Miss těhule :o)

24. zář 2014