První minutky doma :-)
ty gaťata... 🙂
19. zář 2014
faminka
autor@fishinka23 😉)) ma to jak stan, vid... a jsou to 56 😉
19. zář 2014
@faminka no jo 🙂 já mám koupené jedny ve velikosti 44 a dvoje 50 na první dny 🙂
19. zář 2014
faminka
autor@fishinka23 my bysme je taky uzily 🙂 ale kamoska mi poslala nejaky 50, ale musim ric, ze ted uz jsou ji ty 56 docela dobre na delku, sice na ni vlajou, ale kdyz propne nohy, tak to ma akorat, ma 49 cm...
19. zář 2014
Hani, je to k necemu dobry, ze tam mas pod Justynkou takhle polstar(deku)? 🙂
20. zář 2014

😵