icon
14 / 42
První minutky doma :-)
avatar
19. zář 2014
avatar

ty gaťata... 🙂

19. zář 2014
avatar
faminka
autor

@fishinka23 😉)) ma to jak stan, vid... a jsou to 56 😉

19. zář 2014
avatar

@faminka no jo 🙂 já mám koupené jedny ve velikosti 44 a dvoje 50 na první dny 🙂

19. zář 2014
avatar
faminka
autor

@fishinka23 my bysme je taky uzily 🙂 ale kamoska mi poslala nejaky 50, ale musim ric, ze ted uz jsou ji ty 56 docela dobre na delku, sice na ni vlajou, ale kdyz propne nohy, tak to ma akorat, ma 49 cm...

19. zář 2014
avatar

Hani, je to k necemu dobry, ze tam mas pod Justynkou takhle polstar(deku)? 🙂

20. zář 2014
avatar
faminka
autor

@raffaelo Nene, Veru, to bylo jen na fotku, jinak tam nic nema... lezi jen na matraci a mam teda od segry pujceny klinek pro miminka, aby mela trosku vyvysenou hlavu, ale polstar nema... ale perinou ji prikryvam :o)

20. zář 2014
avatar

@faminka dekuji Hani. Ja teda malyho nicim podlozenyho nemam. 🙂

20. zář 2014
avatar
faminka
autor

@raffaelo ja myslim,ze to vubec neva,Veru... ja bych taky nemela,kdyby mi to segra nepujcila... ale ted jsem rada,protoze mala je blijak,tak ma aspon vyvysenou hlavu a mame i postylku podlozenou knizkama,aby byla vys 😉

20. zář 2014
avatar

@faminka Hani a pomaha to? Risa blije posledni dobou taky :-\

20. zář 2014
avatar
faminka
autor

@raffaelo Veru,v postylce mi neblije,tak mozna to pomaha,ale jinak po kojeni mi blije celkem dost ☹

22. zář 2014